„Akcja październik” w BTR

„Akcja październik” – to pierwsza z cyklu naszych wewnętrznych promocji. Zadaniem tej, jak i kolejnych akcji będzie przybliżenie naszej oferty szerszemu gronu użytkowników zwłaszcza tym o profilu technicznym.

Naszym celem jest możliwość przygotowania od czasu do czasu kilku promocji w roku. Tak aby każdy z potencjalnych klientów zawsze trafił coś dla siebie.

„Akcja październik” to oferta skierowana do osób ceniących sobie porządek lub chcących wyróżnić się poprzez personalizację swoich narzędzi. Bez wątpienia można stwierdzić, iż jest to świetna wartość dodana do Państwa zamówień przy której nie poniesiecie żadnych dodatkowych kosztów.

Nie napiszę tego małym druczkiem, ale każdy z Państwa musi mieć świadomość, że powyższa promocja jest obwarowana pewnymi warunkami i ograniczeniami technicznymi.

Regulamin – Akcja październik

  1. Promocja pod nazwą „Akcja październik” trwa od 01.10.2023 do 31.10.2023.
  2. Gwarantujemy wykonanie graweru ciągu o maksymalnej długości 5 znaków i wysokości 5mm. Lub grafiki w postaci wektorowej według określonych wytycznych (maks. wysokość lub szerokości 5 milimetrów).
  3. Akcja dotyczy tylko i wyłącznie narzędzi zakupionych w Firmie: Biuro Techniczne Raczkowski Przemysław. W okresie trwania promocji lub złożenia zamówienia z dostawą odroczoną w okresie trwania promocji.
  4. Minimalna wartość zamówienia to 631.71 zł netto ( 777 zł brutto)
  5. Ze względów technicznych nie każdy produkt możemy oznaczyć. Na ogół są to narzędzia w otulinach, w przeciwieństwie do metalowych wykonane z tworzywa lub takie, które poprzez ingerencję mogą utracić swoje właściwości. O możliwości oznakowania asortymentu będziemy na bieżąco informować klientów.
  6. Wykonanie graweru jest możliwe po otrzymaniu od Państwa pliku z grafiką w postaci wektorowej w formacie takim jak „PDF”, „DXF”.
  7. Plik należy wysłać na adres e-mail: biuro@ebtr.pl z dopiskiem „Akcja październik”.
  8. Wysłanie pliku wiąże się z jego wykorzystaniem do celu realizacji zamówienia. W wyniku tego zleceniodawca nie będzie rościć praw związanych z ochroną treści / praw autorskich.
  9. „Akcja październik” łączy się z innymi promocjami Firmy i jest od nich niezależna.
  10. Grawerowanie wiąże się z trwałym oznaczeniem przedmiotu, w związku z tym zlecenie grawerowania narzędzi wyklucza możliwość ich zwrotu.

O samym znaczeniu i zaletach dla laserowego oznaczania narzędzi przeczytacie Państwo na naszej stronie. Zakładka 5S – znakowanie / personalizacja.

Serdecznie zapraszam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *